Modernizacja szpitala

PORADNIA REHABILITACYJNA - ZAPRASZAMY WE WTORKI I CZWARTKI      * * *      PORADNIA MEDYCYNY PRACY - SZYBKO I TANIO      * * *      SZPITAL W WADOWICACH W I POZIOMIE "SIECI SZPITALI"      * * *      WSZYSTKIE SOBOTY W LIPCU I SIERPNIU LABORATORIUM NIECZYNNE DLA PACJENTÓW AMBULATORYJNYCH      * * *      NOWA LOKALIZACJA ODDZIAŁU WEWNĘTRZNEGO II – PAWILON E II PIĘTRO      * * *      NOWA LOKALIZACJA ODDZIAŁU WEWNĘTRZNEGO I – PAWILON C II PIĘTRO      * * *      NOWA KARETKA DLA SZPITALA      * * *      ODDZIAŁ NOWORODKÓW I WCZEŚNIAKÓW - PAWILON E III PIĘTRO      * * *      ODCINEK POŁOŻNICZY Z BLOKIEM PORODOWYM - PAWILON E III PIĘTRO      * * *      ODCINEK GINEKOLOGICZNY Z IZBĄ PRZYJĘĆ - PAWILON C III PIĘTRO

Galeria zdjęć - modernizacja i rozbudowa w ZZOZ w Wadowicach

Zakończenie prac w pawilonie D zaowocowało funkcjonowaniem najnowocześniej wyposażonych sal operacyjnych w Małopolsce, a także Oddziału Ratunkowego, Centralnej Sterylizatornii i Pracowni Patomorfologii.

W Pawilonie C umieściliśmy wszystkie oddziały zabiegowe oraz Oddział Anestezjologii i Intensywnej Terapii. Reorganizacja na poziomie przemieszczenia oddziałów wymagała od nas dużego wysiłku. Przez cały ten czas oddziały przyjmowały pacjentów. Ale udało się. Pawilony C i D, połączone przewiązką, tworzą nowoczesny kompleks, który jest naszą wizytówką. Do pawilonu C został również przeniesiony Oddział Wewnętrzny I.

W Pawilonie E został umieszczony drugi Oddział Wewnętrzny, przeniesiony z najstarszej części szpitala, z budynku znajdującego się po drugiej stronie ul. Karmelickiej. W starycm budynku pozostał już tylko jeden Oddział – Dziecięcy, który w roku 2017 również znajdzie swoje miejsce w nowym pawilonie.

 

Budowa pawilonu E oraz modernizacja budynków C i D jest finansowana z pieniędzy starostwa powiatowego, Unii Europejskiej oraz naszego budżetu.

W naszym szpitalu funkcjonuje Oddział Geriatryczny, jeden z nielicznych istniejących w Polsce. Oddział zapewnia kompleksową opiekę dla osób, które ukoczyły 60 rok życia. Jest wyposażony w specjalistyczny sprzęt zakupiony przez WOŚP.

Ukończyliśmy modernizację wszystkich gabientów zabiegowych Poradni Specjalistycznych. Pomieszczenia te istotnie wymagały gruntownego remontu. Jesteśmy przekonani, że pacjenci poradni docenią nasz wysiłek.

 

Treść redagowana 2017-02-27 12:31:37 przez Elżbieta Machoczek-Harris

Kontakt

Centrala

33 87 21 200

33 87 21 300

Fax

33 82 34 687

Sekretariat dyrekcji

33 87 21 280

33 82 33 165

Adres:

Zespół Zakładów Opieki
Zdrowotnej w Wadowicach
ul. Karmelicka 5
34-100 Wadowice

Linki

 


Copyright © 2013 - 2017 ZZOZ w Wadowicach

42 / 426469

Projekt: Elżbieta Machoczek-Harris